Programma ijsbaan de komende dagen

De baan wordt goed gebruikt en daar zijn wij uiteraard heel blij mee. Bovendien worden er allerlei activiteiten georganiseerd. Vandaag zal CSV Ridderhof aanwezig zijn en morgen de Graaf Floris uit Loenen. Morgenavond zal de Cocon kortebaan wedstrijden organiseren en heeft de groep 8 van vorig jaar (CSV Ridderhof) afgesproken. DJ Stan zal voor ze gaan draaien. Uiteraard is de baan ook open voor onze leden.

De verwachting is dat zaterdag de laatste schaatsdag zal zijn. Zaterdag zullen we kortebaan wedstrijden voor de kinderen organiseren vanaf 14.30. Ook voor de ouders wordt gezorgd met een hapje en een drankje. Het wordt prachtig weer dus we verwachten er veel van.

This entry was posted in Algemeen. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *